Krbová kamna a vložky

  • zaměření objektu realizace ZDARMA!
  • odborné poradenství - pomůžeme Vám s optimalizací topného systému ZDARMA!
  • vypracujeme podrobnou cenovou kalkulaci se zajímavými individuálnimi slevani pro Vás ZDARMA!
  • zajišťujeme záruční a pozáruční servis

Zařídit vytápění tak, aby bylo co nejvíce efektivní není dnes zcela jednoduchá úloha. Je potřeba zohlednit spousty okolních faktorů a na základě této analýzy vybrat co nejvhodnější řešení, tak aby Vám sloužilo co nejdéle a za přijatelných nákladů. Radí Vám s tímto pomůžeme. Máme za sebou desítky instalací kotlů, krbů i vložek, pravidelně navštěvujeme školící kurzy našich dodavatelů a také sledujeme trendy na trhu.

Pokud uvažujete o novém vytápění, tak nám zašlete poptávku a my Vám rádi vyhotovíme optimální návrh řešení.

Veškerý sortiment můžete nakoupit na našem eshopu: www.koupely-venta.cz


Společnost HS Flamingo s.r.o. je českým výrobcem vysoce kvalitních krbových kamen a krbových vložek. Distribuce je vedena přes 4 hlavní prodejní značky Flamingo, Aquaflam, Aquaflam VARIO a Masterflamme. Jsme ryze českou společností se silným zázemím a dynamickým tahem na branku.

Krbová kamna Masterflamme

Krbová kamna Masterflamme díky své masivní konstrukci zastupují vysoce kvalitní segment trhu. Trubkové řešení spalovací komory zajišťuje velmi nízkou roztažnost materiálu, vysokou kvalitu a dlouhou životnost celého zařízení. Trubky zaručují maximální předání tepla a velmi rychlé ohřátí vzduchu proudícího v trubkách. Tento princip vytápění zajišťuje rovnoměrné rozdělení teplého vzduchu nejen po místnosti, kde stojí kamna, ale také do dalších místností.

Krbová kamna Flamingo

Krbová kamna Flamingo jsou ryze českým výrobkem. Je zde kladen velký důraz na použité materiály a především jejich sílu. Krbová kamna splňují nejpřísnější evropské normy, díky nimž jsou velmi žádaná také v zahraničí. Jejich komora je vyrobená s 5mm ocelového plechu a pro dokonalejší spalování je vysázena pravým šamotem. Hlavní předností je sekundární spalování, které pomocí terciálního přívodu vzduchu zajišťuje spalování s vysokou účinností a nízkou spotřebou paliva.

Krbová kamna Aquaflam VARIO

Novinka z produkce společnosti HS Flamingo. Nejmodernější teplovodní kamna, splňující nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vysoce efektivní a ekologicky šetrná. Technologie sekundárního spalování s účinností přesahující 80%. Jedinečné řešení, které nabízí jednoduchý přechod z teplovodního na teplovzdušný způsob vytápění. Vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, dle technologie, splňující nejpřísnější Evropské normy. Vybavena standardně ochlazovací smyčkou, chránící proti přetopení. Přívod terciálního vzduchu pro dokonalé spalování a stálý přísun vzduchu. Možnost napojení externího přívodu vzduchu je samozřejmostí. Varianta integrované elektronické regulace přívodu vzduchu automaticky chrání proti přetopení.

Krbová kamna s výměníkem Aquaflam

Krbová kamna AQUAFLAM, které vyrábí společnost HS Flamingo mají mnoho nadstandardních prvků směřující především ke zlepšení obsluhy. Materiál je pečlivě vybírán tak, aby dosahoval nejvyšší kvality. Pro bezpečnost zákazníka jsou krbová kamna vybavena ochlazovací smyčkou. Vybírat můžete ze tří typů regulace přívodu vzduchu (manuální, základní a automatická. Externí přívod vzduchu, sekundární spalování a dvojitý oplach skla je samozřejmostí. Krbové vložky AQUAFLAM dosáhly na nejpřísnější evropské normy, jako jsou BImSchV – Stufe 2, DINplus, Flamme Vert.

 

Krbové vložky Aquaflam

Krbové vložky AQUAFLAM mají mnoho nadstandardních doplňků, čímž velmi výrazně předhání konkurenční výrobky. Inovativní prvky směřují především ke zlepšení obsluhy krbové vložky. Použitý materiál je pečlivě vybírán tak, aby dosahoval nejvyšší kvality. Pro bezpečnost zákazníka jsou krbové vložky vybaveny standardně ochlazovací smyčkou a stále otevřeným terciálním vzduchem, který zabraňuje hromadění plynů ve spalovací komoře. Základní a automatická regulace navíc zavírá přívod vzduchu při přetopení. Krbové vložky AQUAFLAM dosáhly na nejpřísnější evropské normy jako jsou BImSchV – Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Flamme Verte.

                                   

Krbové vložky s výměníkem Regulus - Romotop

Teplovodní krbová vložka KV 025 W Široká, rovná krbová vložka s centrálním přívodem vzduchu a teplovodním výměníkem dostupná ve čtyřech provedeních. KV 025 W 01 s dvojitým prosklením dokáže za přijatelných cenových podmínek uspokojit naprostou většinu zákazníků. KV 025 W 02 s trojitým prosklením předává maximum výkonu topnému médiu a naopak minimum do svého okolí. Pro domy s nízkou tepelnou ztrátou je rozhodně tou pravou volbou. Obě vložky dodáváme také v provedení se zadním přikládáním - KV 025 W 01 BD a KV 025 W 02 BD. Všechny vložky KV 025 W mají teplovodní výměník se systémem TRIPLE PASS, čistící otvor pro trubkovnici výměníku, zakomponovanou vychlazovací smyčku a dochlazovací i odvzdušňovací ventil.

Ukázka realizace